Je kočárek Moon Resea Sport lehký, skladný a použitelný do města i do přírody?

Zodpovězené
17. bře 2022

Ahoj,

zvažuji koupi sportovního kočárku (jako druhý kočárek) do auta pro 11měsíční dítě. Musí být lehký, skladný, použitelný do města a také na nenáročnou procházku v přírodě.

Je kočárek Moon Resea Sport k tomuto účelu vhodný?

Pokud ne, tak který jiný doporučuješ?

Plánuji bazarovku.

Děkuji

Ahoj,

ano, Moon Resea Sport je na tyto Tvé požadavky ideální volbou. Je celkem lehký (10 kg), obousměrný, dostatečně prostorný, snadno se skládá a je velmi kompaktní. Rozhodně bych do něj šla. 🙂

Případně se podívej ještě na tyto lehčí, neotočné modely, zda Tě nezaujmou. V pohodě zvládnou i lehčí terén.

Držím palce při výběru a v případě dalšího dotazu, mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie