Je kočárek Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air vhodný do horšího terénu?

Zodpovězené
30. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air.

Je vhodný i do horšího terénu a lze jej otočit i do protisměru jízdy?

Děkuji

Ahoj,

ano, Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air má větší nafukovací kola s odpružením, takže dobře projede i horším terénem. Jedná se o neotočný kočárek, kdy se dítě vozí jen po směru jízdy.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie