Je kočárek Venicci Tinum Upline kvalitní?

Zodpovězené
17. led 2024

Ahoj,

pro mou malou princeznu mám vyhlédnutý kočárek Venicci Tinum Upline.

Bude pro mě jako pro prvorodičku vhodný pro běhání po vesnici?

Termín mám v dubnu. Podle popisu i videí se mi velmi líbí a myslím, že bude i kvalitní a cenově pro mě dostupný.

Jaký je Tvůj názor na tento kočárek?

Máme koupit rovnou 3kombinaci?

Děkuji

Ahoj,

osobně Venici Tinum Upline a také jeho bratrský model Venicci Tinum 2.0 v poradně často doporučuji.

Četla jsem o něm spoustu recenzí či diskusí, které jsou většinou pozitivní. Objevují se i reklamace původního modelu Venicci Tinum, které však výrobce odstranil při designování nových kočárků. Reklamace zde byly, jsou a také budou. Občas se prostě stane, že se na trh dostane „vadná“ várka kočárků. Tak tomu bylo i u staršího ročníku Venicci Tinum. Podobně tomu bylo i u konstrukcí Cybex Priam 3 (rok 2021), které byly také často reklamovány. Takže bych se na to dívala s nadhledem.

Venici Tinum Upline je lehkým a praktickým cestovním modelem kočárku, který je určen pro vysoké rodiče. Díky jeho nastavitelnému odpružení a gelům plněným kolům je určen do města a také na vesnici. Má spoustu moderních vychytávek. Např. magnetický 5bodový bezpečnostní pás či paměťová tlačítka, která umožňují odpojit hlubokou korbu a sezení sportovní části jednou rukou. Skládání Upline je rychlé a snadné. Zvládneš ho jednou rukou a má i popruh na přenášení.

Připojuji Ti i mé nedávno zodpovězené otázky, kde Upline porovnávám s jinými kočárky, pro Tvou inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka