Je korýtkové sezení na Maxi-Cosi Plaza+ opravdu mělké?

Zodpovězené
27. čer 2022

Ahoj,

byla jsem poohlížet na prodejnách s kočárky, jenže mého favorita Maxi-Cosi Plaza+ nikde nemají. Zalíbil se mi Nuna Demi Grow 2022, ale je už cenou o dost jinde. Prodavačka říkala, že korýtkové sezení u Maxi-Cosi je mělké a kolečka jsou malá a nekvalitní.

Je to pravda?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

já bych se koupě Maxi-Cosi Plaza+ určitě nebála. Sezení má dostatečně prostorné i na hloubku. Jedinou nevýhodou je, že je užší, ale to korýtkové sezení bývají. Jedná se městský typ kočárku, který má být co nejlehčí a nejskladnější, takže jeho menší kolečka jsou dostatečná a zvládnou i lehčí terén. Nemyslím si, že by byla nekvalitní. Objednávat kočárek bez možnosti vyzkoušení je vždy risk, ale naštěstí se dá do 14ti dnů vrátit, kdyby Ti v něčem nevyhovoval.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie