Je kvalitnější kočárek Easywalker Jimmey, nebo Kinderkraft Nea?

Zodpovězené
31. led 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Easywalker Jimmey a Kinderkraft Nea.

Který z nich je kvalitnější?

Jaké mají plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

oba kočárky v poradně velmi často doporučuji, protože v poměru cena/kvalita patří k TOP kočárkům na trhu. I když Kinderkraft Nea je levnější alternativa, tak není reklamována a u rodičů získává na popularitě. Navíc má funkci kolmého 90stupňového sedu připomínajícího sed na jídelní židli. Ten najdeš jen u velmi malého množství kočárků na trhu.

Jestli koupíš Kinderkraft Nea, nebo Easywalker Jimmey, tak určitě neuděláš chybu.

Nedávno jsem na podobnou otázku v poradně odpověděla, proto Ti moji odpověď připínám pro Tvou inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka