Je lepší a praktičtější kočárek Nuna Mixx Next nebo Cybex Balios S?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

dnes jsme byli dívat kočárek pro našeho prcka. Hledáme 2kombinaci vhodnou do města i pro lehčí procházky v terénu. Oslovily nás modely Nuna Mixx Next 2023 v barvě Mineral a Cybex Balios S 2023 v barvě Sky blue.

Který z nich je lepší a praktičtější?

Jaké jsou výhody a nevýhody mnou vybraných kočárků?

Děkuji

Ahoj,

koukáš na kočárky, které jsou si velmi podobné.

Cybex Balios S Lux je kočárek vhodný pro vyšší rodiče. Má středně položené nástavby na konstrukci a přizpůsobenou výšku rodičovské rukojeti do 111 cm.

Nuna Mixx Next je kočárek vhodný pro vyšší rodiče. Má výše položené nástavby na konstrukci a přizpůsobenou výšku rodičovské rukojeti do 112 cm.

Oba kočárky jsou váhově podobné a s vyšší 22 kg nosností sportovních sedadel. Konstrukce a kola jsou velmi podobné a stavěné do města a také na vesnici.

Velikostí a vyšší nosností nákupního košíku 10 kg, určitě vyhrává Balios S Lux.

Sportovní sezení má o + 2 cm prostornější Balios S Lux. Výhodou Nuny je zase síťované odvětrávání zádové opěrky, které zajišťuje kvalitní proudění vzduchu v teplých letních dnech.

Hluboké korby mají velikostně podobné a jsou vhodné pro děti narozené v zimě, protože následující zimu už tráví ve sportovním sedadle. Panoramatická okna a funkci složení na placku, která šetří místo, však najdeš u Nuny. Hluboká korba Nuna Mixx má více funkcí a zároveň je propracovanější.

Pokud bych se já rozhodovala, tak sáhnu po Nuna Mixx Next pro propracovanější funkce hluboké korby (panoramatické okno, složení na placku) a také sedadla (odvětrávané síťované sedadlo).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka