Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Nuna Mixx je poměrně lehký full-size sporťák nebo jeho kombinace na eLkové konstrukci se specificky zahnutou rukojetí. Provedením připomíná oblíbený Joie Chrome. Konstrukci dokážeš složit i s nasazeným sedadlem v obou směrech do poměrně plochého, kompaktního balení. Hluboký nákupní košík je dobře přístupný a díky sklopnému předělu se v něm dá náklad jednoduše zorganizovat.

Mixx můžeš využívat i ve sportovní verzi už od narození. Sedadlo se dá totiž otáčet a polohovat do úplného lehu. Přidaným bezpečnostním prvkem pro nejmenší jsou integrované připnutelné bočnice v opěrce nožiček, které tak jakoby uzavřou prostor sedáku po zvednutí opěrky. Částečně tak imitují klasickou vaničku. Díky vysoké nosnosti zvládne sedadlo i těžší dítě. Stříška se slunečním kšiltem a síťovaným náhledovým okénkem lze prodloužit odepínacím panelem na zip s přidaným bočním větráním.

Ve výbavě kočárku jsou adaptéry, pomocí kterých je možné připojit na konstrukci i autosedačku. Od roku 2016 je v nabídce i plnohodnotná hluboká vanička. Její součástí je praktická vložná kapsa a oboustranná matrace. Velkou výhodou je i doplňkové stínítko ve stříšce Dream Drape. Ke kočárku je dostupné i množství doplňkového příslušenství včetně fusaku, držáku na pohár anebo dětského pultíku.
Více informací na oficiální stránce Nuna Mixx

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
12,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
112,5 × 59,4 × 85
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
90,9 × 59,4 × 40,6
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.