Můžeš mi poradit lehký sporťák se spojenou rukojetí?

Zodpovězené
21. říj 2022

Ahoj,

potřebovala bych doporučení na sportovní kočárek, případně golfáč se spojenou rukojetí.

Podmínky jsou:

  • ne nafukovací kola - bezúdržbová,
  • úplný sed + úplný leh,
  • snadné pohodlné ovládání,
  • lehká konstrukce.

Nejdůležitější je, aby byl pohodlný. Mám sportovní část Britax Go Big a to je otřes. Mé 14měsíční dítě stále skluzuje, neumí si tam dobře sednout. A chci něco lehčího. Cena maximálně do 7 500 Kč.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

vlastnost úplného kolmého sedu a úplného lehu má málo kočárků.

Jedním z nich je Bugaboo Bee 6 a jeho starší modely. Bee 6 má oproti předchůdcům o něco větší kola a nosnost sportovního sedadla 22 kg.

Pak si prohlédni Joie Versatrax. Je to praktický kočárek, který má také kolmější sed. Je cenově dostupný, skladný a poměrně prostorný. Navíc je maminky velmi pozitivní hodnocení.

Případně i bazarový model Nuna Mixx, resp. novější nástupce Nuna Mixx Next by mohly vyhovovat. Ovšem tyto kočárky jsou spíše určeny pro středně vysoké až vysoké rodiče.

Případně i některé sportovní kočárky značky Cybex. Např. Cybex Melio a také Cybex Mios splňují Tvé požadavky, avšak jsou již cenově výše.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka