Golfky/sporťák pro větší dítě na cestování

ghata1
21. čer 2017

Dobrý den maminky,
potřebovala bych poradit kočárek na cestování pro větší dítě, aby byl pohodlný, odpružený, šel do úplného sedu i lehu, byl skladný do auta a měl nízkou váhu. Zvažovala jsem maclaren xlr, ale zdá se mi, že je dost velký. Pak jsem se dívala na Peg Perégo book, ale údajně není odpružený, valco snap údajně dítě v něm klouže, vratká konstrukce, britax má špatné ovládání. Tak už vážně nevím..moc děkuji za rady.

jaja01k
21. čer 2017

Ja mam Valco Snap a jsem spokojena. Dite mi nikam neklouze, konstrukce mi prijde dobra, kdyz je potreba, uveze i dve deti (12+15 kg) 🙂

jitulina81
21. čer 2017

Taky mma snapa. Mma v nem podložku, nikam mi mala neklouze. Nic nehrka. Ja jsem spokojena. Male budou tri a stale by se tam vesla i vyspala.

ghata1
autor
21. čer 2017

Opravdu? Také jsem zvažovala snap a už jsem jej téměř koupila, ale pak jsem se rozhodla jinak, ale možná se k němu vrátím 🙂

kacasa
21. čer 2017
summer2012
21. čer 2017

Mám taky valco snap a nedám dopustit 😉 pokud chcete odpružení doporučuji verzi sport - má nafukovací kola. ..ale mám normálně pěnový abych nemusela řešit případné píchnutí a terén zvládne taky dobře jen se malej více natřese, ale nevadí mu to spíš naopak 😀

ghata1
autor
21. čer 2017

A má inglesina zippy odpružení? Děkuji

ghata1
autor
21. čer 2017

Jde valco snap do úplného sedu nebo ne? Víte někdo prosím hloubku sedáku? Případně je možné přidat takový ten pásek, aby to šlo do úplného sedu? Děkuji.

kacasa
21. čer 2017

@ghata1

ghata1
autor
21. čer 2017

Tak to je super, takže asi valco snap to vyhraje 🙂

barumat
21. čer 2017

Já nedám dopustit na peg perego, pro vás by byl ideál gt3, dá se koupit za rozumnou cenu po bazarech a oproti valco snap v něm dítě položíte, aniž má nohy nahoru.

barumat
21. čer 2017

Jinak já mám peg perego pliko a i když je kočár prázdný, nepovedlo se ho dceři zvrhnout, ať se na něj věší z jaké strany chce. To mě fakt příjemně překvapilo. Ale do terénu moc není, to je fakt, to ten gt3 jo, mám dojem, že si tam i nastavujete, jak tvrdý podvozek chcete, a má ruční brzdu.

ghata1
autor
21. čer 2017

Prosím pěkně ještě jak je to se zádovou opěrkou u Valca? Nesedí dítě křivě, když je to na pásek?

ghata1
autor
21. čer 2017

GT3 mám doma a potřebovala bych něco na cestování, ale také pohodlné..

kacasa
21. čer 2017

@ghata1 ta inglesina byla vazne super..lehka, skladna, jednoduche skladani, pohodle pro dite..lze do uplneho lehu, podpora na nozky..skvely kocar

ghata1
autor
21. čer 2017

Je vhodná Inglesina zippy pro větší dítě? A co odpuružení?

kacasa
21. čer 2017

@ghata1 odpruzeni tam tez je..deti v nem byly do 3 let urco

kacasa
21. čer 2017

doporucuji jet do obchodu, kde lze kocarky videt osobne a vyzkouset

summer2012
21. čer 2017

@ghata1 ta opěrka je úplně rovná, už se to na ten pásek dělá u hodně kočárků je to fakt super rychle do sedu i do lehu 😉

arwen_arina
21. čer 2017

Do auta mám Nuna pepp,je teda dobrá jen tak do nákupáku,jinak mám Valco Snap 4 a Valco ultra sport a jsem moc spokojená🙂

barumat
21. čer 2017

@ghata1 A ta gt3 tvoje požadavky nesplňuje? 😮

soleilll
21. čer 2017

@ghata1 Zkus mrknout na Bebe Beni Izzy nebo nabídku značky Joie. Třeba se ti některý zalíbí.

ghata1
autor
23. čer 2017

Ahoj všem, už jsem pořídila Snap 4 s nafukovacíma kolečky, tak snad bude dobrý. GT3 je moc velký, proto jsem chtěla něco menšího do auta a tak rychle na převoz. Je fajn tady na procházky, ale hledala jsem něco mobilnějšího. Moc děkuji všem za rady. Kočárek mi teprve dorazí, tak jsem zvědavá.

klaudyse
23. čer 2017

Mě se v obchodě moc líbil Bugaboo Bee, na ty účely co požaduješ.