Je lepší do terénu Moon Relaxx Edition, Easywalker Harvey2 nebo Nuna Demi Grow?

Zodpovězené
6. dub 2022

Ahoj,

vybírám nejvhodnější kočárek pro naše první dítě. Musí být stylový, snadno manévrovatelný i ve městě. Musí hravě zvládnout i terén – lesní stezky.

Mám tři favority:

Který je nejlepší ke zvládnutí terénu?

Easywalker a Nuna mě lákají svojí možností přeměny na sourozenecký kočárek. Moon zase nekorýtkovým sezením a příznivou cenou.

Děkuji

Ahoj,

moc hezký výběr kočárků, vůbec Ti volbu nezávidím! 🙂 Z těchto kočárků se nejlépe ovládá Moon Relaxx Edition. Najdeš u něj nafukovací kola s odpružením, takže si poradí bez problému i s terénem.

Easywalker Harvey2 All Terrain je z uvedených kočárků nejlehčí a na to, že je stavěný jako sourozenecký (který má obvykle jinde těžiště a tím je hůře ovladatelný), tak se ovládá opravdu dobře. Zlepšeným jízdním vlastnostem napomáhají terénní kola a dobré odpružení. Pokud plánujete děti brzy po sobě, tak mi přijde jako velmi rozumnou volbou.

Nuna Demi Grow má nejvyšší hmotnost a o trochu těžší ovládání, ale za to je velmi stabilní a má nejprostornější hlubokou korbu i sportovní sezení. Navíc potěší i jeho xxl nákupní košík.

Korýtkového sezení se není vůbec třeba obávat. Sama jsem kočárky s korýtkovým sezením měla a byla jsem spokojená já i moje děti 🙂. Případně se dá zakoupit vyrovnávací klínek, například X-lander X-Rest, který kolébkové sezení krásně vyrovná pro maličké děti.

Já osobně bych šla do Moon Relaxx Edition, jako jediný má nafukovací kola, díky kterým má z uvedených kočárků nejlepší jízdní vlastnosti. Dále má i dobře odvětrávanou hlubokou korbu s tzv. panoramatickým okénkem, které využiješ během horkých letních dnů pro lepší cirkulaci vzduchu anebo může miminko pozorovat okolí při pasení koníků. Pokud plánujete mít děti brzy po sobě a využila bys i možnost sourozeneckého kočárku, tak jak Easywalker Harvey2, tak i Nuna Demi Grow, budou velmi dobrou volbou. Záleží, čemu dáš přednost, zda větší stabilitě a větším nástavbám, nebo lepšímu ovládání.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie