Je lepší kočárek Babystyle Oyster Zero, Petite&Mars Royal nebo Baby Design Wave?

Zodpovězené
5. kvě 2022

Ahoj,

dcerka má 6 měsíců a hledáme kočárek. Hodně cestujeme, takže musí být skladný. Hodně chodíme po městské dlažbě a dítě rádo spinká během kočárkování.

Líbí se mi Babystyle Oyster Zero, Petite&Mars Royal a Baby Design Wave.

Který z nich je lepší?

Děkuji

Ahoj,

ani jeden kočárek nebude špatnou volbou, ale nejvíce doporučuji Babystyle Oyster Zero. Z uvedených kočárků je nejlehčí (7,9 kg), nejskladnější a i nejprostornější.

Nejcitelnejší odpružení má Baby Design Wave a je o něco málo skladnější než Petite&Mars Royal, ale má už 9,4 kg. Takže záleží čemu dáš u kočárku přednost.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie