Je lepší kočárek Bebetto s nafukovacími nebo gelovými koly?

Zodpovězené
29. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Bebetto. Kočárky jsou s nafukovacími koly nebo s gelovým.

Který z této značky mi doporučuješ?

Chodníky máme dost rozbité a hrbolaté. Jsou na nich řádné jámy a také kamínky. Chci, aby miminko mělo co největší pohodlí.

Případně, dokážeš mi poradit nějaký kočárek otočný v obou směrech jízdy do 8 000 Kč?

Děkuji

Ahoj,

obecně by se dalo říct, že kočárky s nafukovacími koly mají lepší jízdní vlastnosti i lehčí ovládání, díky přirozenému pružení. Nevýhodou je jejich možné propíchnutí. Já jsem spíše pro nafukovací kola, ale kočárky značky Bebetto jsou jinak dobře odpružené, tak bych se nebála ani bezúdržbových kol 🙂.

S ohledem na Tvé požadavky a cenový rozpočet, mi jako nejlepší volbou přijde Bebetto Nico či jeho novější verze Bebetto Nico Estilo. Oceníš u něj dobré jízdní vlastnosti, prodlužovací stříšku i celkem prostornou sedačku, která je otočná a plně polohovatelná až do úplného lehu i s opěrkou nohou.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie