Je lepší kočárek Cybex Balios S Lux a Joolz Hub+?

Zodpovězené
26. kvě 2022

Ahoj,

potřebovala bych poradit s výběrem kočárku.

Momentálně žiji v zahraničí a nemám možnost si zde vyzkoušet Cybex. Potřebuji si však objednat pro dceru kočárek v době, kdy bude mít téměř 7 měsíců.

Požadavky:

  • otočný,
  • lehký,
  • skladný,
  • s velkou stříškou,
  • pozice až do polohy lehu (ať se miminko v něm vyspí),
  • s dostatečně dlouhou částí na nožky (to je momentálně velké minus u mého nynějšího kočárku).

Mně na základě vlastních průzkumů vyšel Cybex Balios S Lux a Joolz Hub+.

Který je lepší?

Pokud by sem zapadal ještě nějaký jiný model, ráda si nechám poradit.

Děkuji

Ahoj,

oba dva kočárky si jsou vlastnostmi velmi podobné a moc ráda je doporučuji. Co se týče rozměrů sezení, tak o trochu širší je Cybex Balios S Lux, ale Joolz Hub+ má větší hloubku sedu i delší opěrku nohou, takže se více přikláním k němu. Oproti Baliosu je i skladnější. Dále zaujme dobrými jízdními vlastnostmi, kvalitním provedením a krásným designem s velkým výběrem barevných variant.

Dále doporučuji i Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3, který má jedno z nejprostornějších sezení, ale nevýhodou je o dost kratší stříška.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie