Je lepší kočárek Cybex Eezy S+2 nebo Avova City Ranger?

Zodpovězené
2. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Cybex Eezy S+² a Avova City Ranger. Potřebovala bych druhý kočárek pro 14měsíční dcerku, který by byl v autě a používán k nákupům apod.

Pro který z těchto dvou se mám rozhodnout?

Děkuji

Ahoj,

tyto dva modely jsou srovnatelné. Oba mají gumová kola, stejně vysokou rukojeť a podobné rozměry sedáku. Největší rozdíl je ve skládání, kdy se Avova City Ranger umí doskládat automaticky sám a má náhledové okénko ve stříšce.

Cybex Eezy S+² je cca o 1 kg lehčí, má možnost úplného lehu a nepůsobí tak otevřeně.

Já bych se více přikláněla k Avova City Ranger, líbí se mi více jeho design, skládání a má náhledové okénko ve stříšce, které mně osobně u Cybex Eezy S+² dost chybí.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie