Je lepší kočárek Easywalker Jimmey, nebo Cybex Talos S Lux?

Zodpovězené
31. říj 2022

Ahoj,

mám vyhlídnuté dva kočárky: Easywalker Jimmey a Cybex Talos S Lux.

Který je lepší?

Jaký jiný kočárek doporučuješ do 33 000 Kč?

Děkuji

Ahoj,

velmi pěkný výběr.

Oproti Talosu má Jimmey o trochu více funkcí a je rozhodně lehčím.

Srovnatelným modelem je Easywalker Harvey3 Premium. Rozdíl mezi ním a Jimmey jsem podrobně rozebrala v nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti sem připínám:

Velmi dobrou volbou může být i Moon Relaxx Edition. Je vhodný do města i na vesnici. Jeho hluboká korba je dobře odvětraná díky zabudováním oknům a také kvalitní matraci od značky Träumeland.

Kočárkem vhodným pro vysoké rodiče je novinka v podobě modelu Baby Jogger City Sights. Dokonce nemá na zadních kolech ani osu, takže nebudeš mít problém se zakopáváním. Má dvojité odpružení předních kol. Jeho pneumatiky plněné pěnou mají dostatečnou velikost pro hladký průjezd. Po složení nezabere moc místa.

Otočným modelem s nejdelší ložnou plochou (105 cm) je Emmaljunga NXT60. Jeho teleskopickou rukojeť nastavíš až do 115 cm.

A nesmím zapomenout ani na kočárek Nuna Mixx Next, která se pyšní dvěma důležitými vylepšeními. Prvním je vylepšeno v podobě podstatně citelnějšího a efektivnějšího odpružení zadní části konstrukce, takže s ním hladší a v pohodlí přejdeš i nerovnosti či sníh. Druhou je kompaktnější skládání, jelikož zadní kola se nově zasouvají při složení více vpřed, čímž celkový rozměr konstrukce významně (až o 20 cm) zkrátí.

Bugaboo Fox 3 nejdu vzpomínat, protože je cenově nad Tvým stanoveným rozpočtem.

A určitě nesmím zapomenout zmínit i Venicci Tinum 2.0, Venicci Tinum Upline, Muuvo Quick 3.0 nebo Joolz Hub+, nebo Joolz Geo3 Mono. Všechno jsou to fantastické kočárky, plné funkcí a originality.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka