Je lepší kočárek Ergobaby Metro nebo Cybex Eezy S+?

Zodpovězené
17. bře 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro ročního, který budeme mít jako jediný. Musí být vhodný do auta, do města i na vesnickou cestu. Na velké výlety nechodíme, ale chci, aby se tam i vyspal.

Splňuje mé požadavky Ergobaby Metro nebo Cybex Eezy S+?

Děkuji

Ahoj,

Ergobaby Metro je vhodný spíše jako skladný kočárek na časté cestování, nebo pro starší dítě, které se už tolik nevozí. Pokud chceš více variabilnější kočárek, vhodný i na nezpevněné cesty, tak bych volila určitě Cybex Eezy S+. Je více prostornější a má větší a lépe odpružená kola. Případně se podívej i na jeho novější model Cybex Eezy S+², zda Tě nezaujme.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie