Je lepší kočárek Kinderkraft Grande 2019 nebo Petite&Mars Easy 2020?

Zodpovězené
22. čer 2022

Ahoj,

s 20měsíčním synem jedeme na dovolenou do Chorvatska. Momentálně váží 11 kg. Náš sportovní kočárek je dost těžký a zabírá spoustu místa v kufru. Hledáme levnou alternativu také pro spánek na pláži.

V užším výběru mám Kinderkraft Grande 2019 a Petite&Mars Easy 2020.

Který je lepší?

Máš i jiné nápady?

Děkuji

Ahoj,

z těchto dvou bych více doporučovala Kinderkraft Grande, a to z důvodu prostornějšího sezení a i delší ložné plochy, pro dítě bude tak více pohodlný při spánku. Modely do roku 2019 mají pěnová kola, která jsou méně odolná. Od roku 2020 mají modely zadní kola gumová, což doporučuji více, ale je tam už cenový rozdíl.

Ještě bych zvážila možnost bazarového Babystyle Oyster Zero, který má ještě větší rozměry sezení, je lehčí, skladnější a má vyšší nosnost, takže vydrží déle. Využití by tak našel i později mimo dovolenou.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie