Je lepší kočárek Moon Resea Sport 2024, nebo Carrello Bravo 2023?

Zodpovězené
3. led 2024

Ahoj,

chtěla bych slyšet Tvůj názor.

Je lepší kočárek Moon Resea Sport 2024, nebo Carrello Bravo 2023?

Hledám sportovní kočárek pro skoro 7měsíční miminko, které ještě nesedí a přemýšlím nad těmito dvěma.

Děkuji

Ahoj,

Carrello Bravo pokračovacím sportovním kočárkem určeným pro rodiče, kteří se pohybují po městě. Sportovní sezení je neotočné a nekorýtkového typu. To znamená, že jej lze napolohovat do skoro rovného lehu. Sezení patří k těm prostornějším na trhu, proto v nich bude mít pohodlí i větší dítě od 6 měsíců až do konce kočárkovacího období. Já osobně bych si ho pro 7měsíční nesedící dítě nevybrala, vzhledem k tomu, že takové dítě ještě vyžaduje kontakt s rodičem.

Spíš bych vyhledávala otočný sportovní kočárek Moon Sport. Je také určen pro rodiče, kteří se pohybují po městském terénu. Sportovní sezení je dostatečně prostorné a s možností napolohování do skoro rovného lehu. Rodičovskou rukojeť lze nastavit jen do výšky 102 cm, proto je vhodný spíše pro nižší rodiče.

Podobné modely, které bych Ti doporučila a jsou mu velmi podobné, najdeš v této mé nedávné odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka