Je lepší kočárek Petite&Mars Royal 2021 nebo Petite&Mars Street+ Air?

Zodpovězené
15. bře 2022

Ahoj,

zvažuji koupi sportovního kočárku. Rozhoduji se mezi Petite&Mars Royal 2021 a Petite&Mars Street+ Air 2021/2022.

Bydlím na vesnici a používám sportovní část z dvojkombinace. Další sportovní kočárek plánuji „vozit v autě“, když potřebuji jet do města něco vyřídit, nakoupit a případně, když jedeme někam na výlet. Jeden má nafukovací kola, druhý gumová.

Který z těchto dvou vybrat?

Děkuji

Ahoj,

pokud používáš ještě sporťák z dvojkombinace, tak bych vzala určitě Petite&Mars Royal, hlavně z důvodu nižší hmotnosti (o více než 2 kg), bude se Ti mnohem snadněji skládat do auta. Jeho gumová kola mají odpružení a jsou na terén plně dostačující. Navíc jsou bezúdržbová, nemusíš se bát, že bys je někde píchla. Super je i bohaté příslušenství, které ke kočárku dostaneš - oboustrannou vložku, nánožník a i přebalovací tašku.

Kočárky si jsou jinak rozměrově dost podobné, ať už je to ložná plocha, možnost nastavení rukojeti nebo rozměry po složení. Petite&Mars Street+ má díky nafukovacím a větším kolům lepší jízdní vlastnosti, ale přijde mi zbytečné mít dva těžší kočárky.

Držím palce ve výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie