Je lepší kočárek Petite&Mars Royal nebo Baby Design Wave?

Zodpovězené
11. dub 2022

Ahoj,

rozhoduji se mezi Petite&Mars Royal a Baby Design Wave. Četla jsem Tvé příspěvky a začínám se více přiklánět k Wave. Má menší rozměry po složení, nosnější spodní košík, průhledové okénko i při zazipované stříšce a větší větrací otvor vzadu za hlavou.

Designově se mi víc líbí Royal, ale ten předtím neměl to náhledové okénko. Aktuálně je zde jeden bazarový Wave a přemýšlím, jestli jít do toho nebo raději nového. Prodávající psala, že ho mají od léta 2020.

Jaký je rozdíl mezi modely 2020 a 2019?

Děkuji

Ahoj,

oba kočárky si jsou velmi podobné, takže chápu, že je rozhodnutí těžké, ale osobně bych se také příkláněla spíše k Baby Design Wave 🙂.

Wave je v prodeji od roku 2020 a rozdíly by tam neměly být žádné (mimo designu), takže pokud je kočárek v dobrém stavu, tak bych se koupě nebála. Každopádně já bych více doporučila jít do nového, cena je přijatelná a budeš mít plnou záruku, kdyby se cokoliv s kočárkem stalo.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie