Je lepší kočárek Petite&Mars Royal nebo Hauck Uptown?

Zodpovězené
2. bře 2022

Ahoj,

potřebuji urychleně koupit sportovní kočárek pro dcerku, protože jedině v kočárku odpoledne spinká. Mám prohlídnutý Petite&Mars Royal, ale moc se mi líbí barevně Hauck Uptown. Na ten však nemám možnost se nyní podívat.

Který je podle Tvého názoru lepší a kvalitnější?

Moje kritéria:

  • růžová barva,
  • prostorný v lehu i s fusakem,
  • na ceně nezáleží,
  • zvládnutí městských chodníků,
  • ne příliš tvrdý,
  • snadné ovládání a složení do kufru auta, který není největší.

Děkuji

Ahoj,

jedná se o hodně podobné kočárky, které splňují Tvé požadavky, takže ani jedním neuděláš chybu. Oba mají odlehčenou a odpruženou konstrukci, gumová kola, nastavitelnou rukojeť, možnost úplného lehu s polohováním nohou. Dále potěší i dlouhou prodlužovací stříškou, prostorným nákupním košíkem a lehkým skládáním i ovládáním.

Rozdíl je spíše v designu, který je zajímavý u obou, ale mně osobně se líbí více Hauck Uptown, a to jak stylem provedení, tak i odstínem růžové, která je spíše pudrová.

Další rozdíl je v hmotnosti a rozměrech, nyní ale ve prospěch Petite&Mars Royal, který je o trochu lehčí, má menší rozměr po složení a nabízí větší ložnou plochu na délku (na šířku jsou na stejno). Super je i jeho bohaté příslušenství, které ke kočárku dostaneš - oboustrannou vložku, nánožník a přebalovací tašku. Takže záleží na Tobě, čemu dáš přednost.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie