Je lepší kočárek Petite&Mars Street+ Air nebo Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade?

Zodpovězené
2. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Petite&Mars Street+ Air a Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade.

Který je lepší?

Děkuji

Ahoj,

oba kočárky si jsou velmi podobné, největší rozdíl je v hmotnosti a odpružení.
Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade má o cca 3 kg méně, ale nemá žádné odpružení, takže je "tvrdší". Navíc je vhodný spíše pro vyšší rodiče, protože nejnižší pozice rukojeti je ve výšce cca 98 cm.

Petite&Mars Street+ Air má zvýšenou nosnost, odpružení kol a je vhodný i pro nižší rodiče, díky níže nastavitelné rukojeti.

Oba kočárky mají nafukovací kola (v základu jen pěnová), dlouhou stříšku, prostorný nákupní košík a podobně prostornou ložnou plochu s polohováním nohou.

Největší rozdíl je tedy v designu, hmotnosti a odpružení, takže záleží na Tobě, co u kočárku upřednostníš. Pokud budeš vyrážet do terénu, tak bych dala přednost Petite&Mars Street+ Air, do města a na časté přesuny bude zase dostačující Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie