Je lepší pořídit si hned sportovní kočárek a dokoupit k němu hlubokou korbu?

Zodpovězené
11. dub 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně výběru kočárku. Termín mám 8.9. 2022. Dívala jsem se na dvojkombinaci jako například Roan Bass Next. Začalo mě však odrazovat, že má větší konstrukci a sportovní část nelze složit spolu najednou se sedací částí. Musí se to rozložit.

Bydlíme na západě a budeme často jezdit na východ za rodinou, tak potřebujeme nějaký skladný kočárek, který se snadno vejde i do menšího kufru auta, které máme maličké.

Je lepší pořídit si rovnou sportovní kočárek, který se snáze a celý skládá a dokoupit k němu hlubokou korbu?

Děkuji

Ahoj,

za mě rozhodně ano! 🙂 Momentálně je čím dál více v oblibě pořizovat samostatně sportovní kočárek, který je podle našich představ a k němu hlubokou korbu, a já to jen doporučuji.

Přečti si tuto otázku z poradny, kde jsem na podobný dotaz odpovídala. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě.

Konkrétně doporučuji tyto modely.

Oba mají nízkou hmotnost (kolem 11,5 kg) i kompaktní rozměry po složení. Hluboká korba je dostatečně prostorná a sportovní sedák složíš spolu s konstrukcí v obou směrech. Samozřejmostí je i polohování do úplného lehu s nastavitelnou opěrkou nohou a celkově snadná manipulace.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie