Je lepší volba Joolz Day+, nebo Bugaboo Fox3?

Zodpovězené
9. zář 2022

Ahoj,

rozhoduji se mezi dvěma kočárky: Joolz Day+ a Bugaboo Fox 3.

Většinou budeme chodit po městě (sídlišti), nevylučuji ani občasný nerovný terén. Jde nám hlavně o snadné poskládání, praktičnost, lehkost kočárku, kvalitu a odpružení. Důležité je, aby zabíral co nejméně místa v kufru. Miminko bude prosincové.

Při Joolz se bojím, že bude malý – úzký.

Který by byl tedy vhodnější?

Děkuji

Ahoj,

na stejnou otázku jsem nedávno odpověděla:

I Tobě doporučuji spíše Bugaboo Fox 3 než Joolz Day+.

Zhodnocení Tvých kritérií:

  • Nižší váha, jednoznačně Fox 3.
  • Jednodušší polohování zádové opěrky jednou rukou, také Fox 3.
  • Fox 3 také složíš s nasazením sedadlem v jakémkoli směru. Ne sice jednoručně, ale tuto funkci nemá ani Joolz. Ten složíš s nasazením sedadlem pouze v jednom směru.
  • Celkové rozměry po složení mají skoro úplně stejné.
  • Odpružení má lepší Fox 3, protože jej má dvojité.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka