Je možná kombinace částí kočárků Bugaboo?

Zodpovězené
18. srp 2022

Ahoj,

doma mám kočárek Bugaboo Buffalo a chtěla bych vyměnit kryt hluboké korby, stříšku zimní i letní. Z Buffala už lidé části moc neprodávají, tak mě napadlo, jestli se to nedá zkombinovat.

Je možné dát na podvozek Buffalo rám z Foxe?

Je uchycení identické, když se na sedačky se používají stejné adaptéry?

Děkuji

Ahoj,

stříška z Bugaboo Donkey lze použít na model Bugaboo Buffalo a na Bugaboo Fox, ale potřebuješ k tomu pruty a držáky z Donkey.

Rám a ani set potahů na hlubokou korbu z Bugaboo Fox nepasují na Bugaboo Buffalo.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka