Je možné koupit náhradní rukojeť na kočárek Petite&Mars Street?

Zodpovězené
27. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně možnosti koupě náhradní rukojeti.

Je možné koupit náhradní rukojeť na kočárek Petite&Mars Street?

Jde o to, že na rukojeti, kterou já držím mi praskl pěnový potah.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji zakoupit koženkový potah, rukojeť ochrání a případné poškození zakryje. Jinak ohledně náhradních dílů je třeba kontaktovat oficiální servis AGS 92.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie