Je možné používat skejt na Cybex Balios S Lux při sportovní části?

Zodpovězené
9. kvě 2022

Ahoj,

mám Cybex Balios S Lux.

Je možné používat skejt na Cybex Balios S Lux i při sportovní části?

Momentalně má syn 3 měsíce a do korby se nevejde. Mám v plánu přehodit ho do sportovní části. Starší dcerka má 16 měsíců a ráda by se vozila na skejtu.

Je to v kombinaci se sportovní částí otočenou směrem ke mně možné?

Děkuji

Ahoj,

ano, určitě je to možné. Doporučuji skejtík se sedátkem, které má i praktické madlo na držení, například Zopa Segboard nebo Lascal Buggy Board Maxi.

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie