Je možné sehnat náhradní stříšku ke kočárku Babystyle Oyster 3?

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně stříšky.

Je možné sehnat náhradní stříšku (případně sezení) ke kočárku Babystyle Oyster 3?

Není náhodou nějaká jiná značka, která by pasovala?

Nemůžu najít žádné náhradní díly k tomuto kočárku.

Děkuji

Ahoj,

ke kočárku Babystyle Oyster 3 najdeš velmi málo náhradních dílů, a i ty jsou neoriginální.

Osobně vím pouze o ručně šité náhradní stříšce, kterou si nechala maminka vyrobit od jiné šikovné maminky přímo na objednávku.

Ani na hlavní stránce výrobce jsem ke kočárku nenašla nabídku náhradních dílů. Jeho bratrský model s ukončenou výrobou - Babystyle Oyster Zero má dostupnou širokou paletu - od kol až po náhradní stříšku. Tyto modely však nejsou navzájem kompatibilní.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka