Je možné umístit nějaký skejtík/stupátko pro starší dítě ke kočárku Coletto Marcello?

Zodpovězené
21. dub 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně skejtíku.

Je možné umístit nějaký skejtík/stupátko pro starší dítě ke kočárku Coletto Marcello?

Pokud ano, tak jaký máme hledat?

Děkuji

Ahoj,

kočárek Coletto Marcello má trochu atypickou konstrukci, ale myslím si, že na něj bude sedět univerzální skejt značky Lascal Buggy Board. U maminek je velice populární a lze ho nasadit na skoro jakýkoliv kočárek. Vybrat si můžeš ze dvou velikostí - mini a maxi (k maxi lze připojit i sedátko).

Doporučuji i Zopa Segboard, ke kterému můžeš též přikoupit sedátko.

Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie