Je na bruslení lepší kočárek Moon Resea Sport 2022 nebo Euro-Cart Crox PRO?

Zodpovězené
18. bře 2022

Ahoj,

chci koupit sportovní kočárek. Podmínka je, aby byl otočný a skladný. Budu ho využívat i na bruslení po cyklochodníku. Další podmínkou je částka do 7 500 Kč.

Mám zatím vyhlédnutý Moon Resea Sport 2022 a Euro-Cart Crox PRO.

Který je lepší?

Vím, že Moon je lepší značka, ale Euro-Cart Crox PRO se mi víc zamlouvá kvůli stříšce a pár detailům. Vím, že Thule nebo trojkolky by byly vhodnější pro bruslení, ale trojkolku nechci a na Thule nemám finance.

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

na bruslení Ti bohužel nemůžu doporučit žádný z těchto kočárků. K bezpečnému bruslení je potřebná ruční brzda a nejlépe přední kolo na pevno či s možností aretace.

Nevím, z jakého důvodu nechceš trojkolku, ale na bruslení jsou opravdu nejvhodnější. Pokud trváš na otočném sezení, tak se koukni na starší bazarové kočárky značky TFK. Jsou kompatibilní s korbou s Multi X, kterou lze jednoduše předělat na sporťák, který je obousměrný. Menší dítě můžeš tak vozit čelem k sobě.

Bazarový může být dále i kočárek značky Mountain Buggy, konkrétně modely Mountain Buggy Urban Jungle V3 nebo Mountain Buggy Terrain V3. Z korby Carrycot Plus můžeš také udělat obousměrný sporťák.

Nebo může posloužit i bazarový Bugaboo Runner

Když dám bruslení stranou, tak mi jako lepší volba přijde Moon Resea Sport, jednak je to kvalitnější model, má nastavitelnou rukojeť, jednodušší skládání do kompaktnější velikosti a také má větší kola.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie