Je na rozbité cesty vhodnější Britax Smile 3 a Cybex Talos S Lux?

Zodpovězené
1. zář 2022

Ahoj,

líbí se mi dvojkombinace Britax Smile III a Cybex Talos S Lux. Přemýšlím i nad koupí z bazaru. Pro vajíčko jsem víceméně rozhodnuta Britax Römer Baby Safe 3 se základnou, tak aby se dalo dát na konstrukci kočárku.

Miminko se má narodit začátkem roku, bude se jezdit zejména po městě, rozbité cesty. Máme malý výtah. Podmínkou je, aby byl skladný a ne těžký. Budu jezdit asi spíše MHD než autem. Sportovní část ne korýtko a důležitá je nastavitelná rukojeť.

Který z mnou vybraných kočárků splňuje mé požadavky?

Pokud ani jeden, existuje i jiný?

Děkuji

Ahoj,

oba modely jsou kompatibilní s autosedačkou Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size se základnou. Tento model autosedačky poprvé v rámci značky využívá systému úchytů Maxi-Cosi, takže ji hravě připevníte pomocí adaptérů na většinu kočárků.

Nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla:

Cybex Talos S Lux je nekorýtkový model, stejně jako Britax Smile III . Má jednoduchý a čistý design. Jeho mínusem je vyšší váha konstrukce s nasazeným sportovním sedadlem, a to až 14,2 kg. Plusem zase prostornější sedátko a jednoruční skládání spolu s nasazeným sedátkem.

Pokud Ti mám vybrat z těchto modelů, tak raději sáhni po Britax Smile III. Je lehčí, co časem oceníš.

Chystáš se na koupi kočárku z bazaru, tak si nezapomeň prohlédnout naše MK video: „Kočárek z bazaru. Na co si dát pozor?"

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka