Je kočárek Britax Smile 3 vhodný pro zimní miminko?

Zodpovězené
31. srp 2022

Ahoj,

hledám dvoj nebo trojkombinaci pro miminko, které se má narodit v prosinci/lednu.

Požadavky:

  • kvalitní kolečka na rozbité cesty,
  • ať není obrovský - máme malý výtah,
  • sportovní část ať je ležící, ne korýtková,
  • pokud by šlo o trojkombinaci, jedině s kvalitní autosedačkou + základna,
  • cena do 30 000 Kč se vším, i se základnou.

Autosedačku zvažujeme Britax Römer Baby-Safe 3. Dívala jsem se na trojkombinaci Britax Smile III.

Doporučuješ ho?

Případně něco podobného.

Děkuji

Ahoj,

Britax Smile III je vhodný kočárek pro zimní dítě, ačkoliv má menší vnitřní rozměry hluboké korby 73 x 33 cm. Dítě narozené v zimě je malinké a spolu s fusakem se pohodlně vejde i do menší korby.

Nedávno jsem dělala jeho srovnání s bratrským modelem a myslím, že by Tě to mohlo zaujmout. Určitě doporučuji přečíst si: Jaký je rozdíl v jízdě terénem mezi Britax Strider M a Britax Smile 3?

Přečti si i tyto podobné otázky, kde maminky také chtěly kočárek pro děti narozené v zimě.

Britax Smile III mi nesedí na Tvůj parametr „ať není obrovský - máme malý výtah". Tento model není ani lehký, ani skladný. Ovládání 13 kg vážícího kočárku také není jednoduché. Doporučuji podívat se na kočárky Easywalker Jimmey nebo cenově dostupnější model Kinderkraft Nea.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka