Je na vesnici lepší kočárek Baby Design Bueno nebo Roan Bass Next?

Zodpovězené
8. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Baby Design Bueno a Roan Bass Next.

Bydlíme na vesnici a já jsem útlá. Mé požadavky:

  • větší odpružení,
  • žádné chrastítko,
  • designově se mi líbí oba kočárky,
  • dítě bude červencové,
  • velká korbička,
  • dobrá skladatelnost do auta,
  • budeme dost cestovat,
  • bezúdržbová kola.

Který z těchto kočárků je pro mě vhodnější?

Je i jiný, který splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

Roan Bass Next je poslední dobou velmi oblíbený a často kupovaný kočárek, maminky s ním jsou vesměs spokojené, ale má vyšší hmotnost a je neskladný. Není ten typ kočárku, co by Ti vydržel dlouho - sporťák má nízkou nosnost a je zbytečně těžký, takže bys ho brzy vyměnila za jiný. To samé se týká tedy i ostatních polských modelů.

Z těchto dvou bych já osobně vzala spíše Baby Design Bueno, a to hlavně z důvodu lépe řešeného sporťáku, který má zvýšenou nosnost (22 kg), nižší hmotnost a přijde mi, že má lepší (kvalitnější) provedení.

Podobným typem je i Espiro Next Up, který má oproti Baby Design Bueno výhodu, že má lépe odvětrávanou hlubokou korbu - vespod má zabudované otvory na odvětrávání a super je i tzv. panoramatické okénko, které umožňuje také lepší cirkulaci vzduchu v horkých letních dnech, navíc miminko může pozorovat okolí při pasení koníků.

Pokud bys netrvala na bezúdržbových kolech, tak bych doporučila i Baby Design Husky XL nebo Abc Design Salsa 4 Air a Moon Relaxx Edition, které mají též dobře odvětrávanou korbu.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie