Je nutné koupit terénní kola na Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovězené
2. pro 2022

Ahoj,

mám Bugaboo Cameleon 3.

Je opravdu nutné koupit přední terénní kola?

Děkuji

Ahoj,

terénní kola kupuješ většinou zadní, a to v případě, že povrch, po kterém se s kočárkem pohybuješ, je nerovný oblázkový, pískový, travnatý apod.

Nepíšeš o povrchu, ve kterém se s kočárkem Bugaboo Cameleon 3 budeš pohybovat. Nemůžu Ti proto říct, zda je třeba koupit terénní kola.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka