Je nutné mít podložku ve sporťáku Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
6. říj 2022

Dobrý den,

je nutná podložka do kočárku? Syna jsem 5 měsíců vozila bez, protože bylo teplo. Napadlo mě, jestli není nutná kvůli zmenšení otřesů na nerovnostech. Koupila jsem ji až teď, aby mu bylo tepleji a na to nánožník. Teď mám obavy, jestli otřesy nebyly moc velké.

Děkuji

Ahoj,

u menšího dítěte vždy do sportovních částí kočárků, tedy kromě těch, jejichž součástí je měkká novorozenecká vyjímatelná vložka, vždy doporučuji dokoupení měkké podložky. Je to pro zmírnění otřesů, které zmiňuješ. Plus doporučuji vození v hluboké korbě až do té doby, dokud dítě neumí samo sedět. Jízdu horším nerovným terénem, kde jsou otřesy větší, doporučuji až když dítě zvládá „pást koníky“.

To ovšem neznamená, že pokud si ji dosud neměla, tak se dítěti něco stalo. Pokud by se s dítětem a jeho páteří dělo něco špatného, ​​tak by na to určitě upozornil jeho pediatr při pravidelných prohlídkách. Nemusíš se bát.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka