Je pro 18měsíční dítě vhodnější Cybex Beezy nebo Easywalker Buggy XS?

Zodpovězené
1. dub 2022

Ahoj,

hledám větší kočárek pro 18měsíční dítě. Měl by to být golfáč, který je skladný. Musí být pohodlný, mít polohu do lehu. Měl by zvládnout mírný terén a městské kočičí hlavy.

Splňuje mé požadavky Cybex Beezy nebo Easywalker Buggy XS?

Děkuji

Ahoj,

z těchto dvou modelů bych na Tvé požadavky doporučovala spíše Cybex Beezy, který má kvalitnější kola, ale oba patří rozměrově k těm menším, což může být do budoucna problém, jestli chceš kočárek využívat až do konce.

Pokud bys chtěla prostornější kočárek, tak doporučuji například Ergobaby Metro, Easywalker Jackey nebo Baby Jogger City Tour 2. Mají dobré odpružení, takže projedou i nerovný městský terén a zároveň jsou vhodné i pro větší dítě, které má dostatek prostoru i k pohodlnému spánku. Samozřejmostí je i lehká manipulace, nízká hmotnost či kompaktní složení.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie