Je pro 3letou dcerku na spánek lepší Babystyle Oyster Zero, nebo Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovězené
10. lis 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro 3,5letou slečnu. Rozhoduji se mezi Babystyle Oyster Zero a Britax B-Motion 4 Plus. Chci, aby se dcerka v něm i vyspala.

Který z těchto kočárků je lepší a vhodnější?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji sáhnout po Britax B-Motion 4 Plus, který má prostornější sedadlo s vyšší 22kg nosností. Jeho zádová opěrka má 50 cm a celková délka ložné plochy je 100 cm. Oproti Babystyle Oyster Zero má větší a odolnější kola, která jsou plněna pěnou s dvojitým odpružením.

Babystyle Oyster Zero je spíše městský typ kočárku, který je oproti Britaxu mnohem lehčí. Pokud plánuješ kočárek využívat pouze pro krátký odpočinek dcerky na výletě, tak postačí i ten. Má o 9 cm menší délku ložné plochy a o 1 cm menší výšku zádové opěrky. To však není až tak hrozné. Jeho nosnost sportovního sedáku je 20 kg a má méně odolná pěnová kola se slabším a tvrdším mechanickým odpružením. Občasný přejezd nerovným terénem však zvládá hravě.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka