Je pro roční dítě vhodnější kočárek Cybex Balios S Lux nebo Cavoe Axo?

Zodpovězené
21. bře 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro roční dítě. Mám Zopa Move a je velmi nízký.

Požadavky:

  • delší stříška,
  • aby nebyl moc nízký,
  • aby se dobře tlačil,
  • dobrá kola,
  • zvládnutí i těžšího terénu - u nás jsou silnice moc rozbité,
  • otočný v obou směrech,
  • pohodlný.

Líbí se mi Cybex Balios S Lux a Cavoe Axo.

Který je lepší?

Je ještě nějaký jiný, který doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

Cybex Balios S Lux je fajn kočárek, ale pokud bude převládat terén, tak bych volila jednoznačně Cybex Talos S Lux. Má sice vyšší hmotnost, ale je za to prostornější a celkově vyšší.

Cavoe Axo je oproti Talosu nižší, nemá nastavitelnou rukojeť a má menší rozměry jak zádové opěrky, tak i celkové ložné plochy, proto bych šla určitě do Cybex Talos S Lux.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie