Je pro únorové miminko na vesnici vhodnější kočárek Bugaboo Fox 3, nebo Joolz Day+?

Zodpovězené
8. zář 2022

Ahoj,

miminko budeme mít začátkem února.

Mám vyhlédnuté kočárky Bugaboo Fox 3 a Joolz Day+. Velmi se mi líbí designově a také funkcemi.

Který kočárek by byl vhodnější?

Kočárek potřebuji jak do terénu, tak i na běžné cesty. Bydlíme na vesnici.

Případně, který jiný kočárek podobný Bugaboo Fox 3 a Joolz Day+ existuje?

Děkuji

Ahoj,

oba modely jsou vhodné na vesnici. Ani jeden z nich nebude špatnou volbou.

Joolz Day+ má nově (rok výroby 2022) nenafukovací pneumatiky se vzduchovými komorami, které zvládnou průjezd nerovným terénem podobně jako Bugaboo Fox 3.

Tak menší srovnání:

  • Lehčím z nich je jednoznačně Bugaboo Fox 3.
  • Větší sedadlo má zase Joolz Day+.
  • Větší nákupní košík s nosností 10 kg má Bugaboo Fox 3.
  • Větší variabilnost stříšek a jiného doplňkového příslušenství ke změně designu má jednoznačně Bugaboo Fox 3.
  • Větší stříšku s náhledovým okénkem má Bugaboo Fox 3.
  • Hlubokou korbu s většími vnitřními rozměry má Joolz Day+.

Podobným modelem je Easywalker Harvey3. A to především díky výškovým adaptérům, které lze použít na hlubokou korbu i na sportovní nástavbu. Momentálně se prodává za lákavou cenu, takže se opravdu vyplatí. Pokud plánujete děti brzy po sobě, tak Tě může zaujmout i možností učinit z něj sourozenecký kočárek. Dá se zakoupit ve výhodném setu i s doplňky nebo ve verzi Easywalker Harvey3 Premium. Ta má navíc odvětrávanou korbu s polohováním. Má magnetické zapínání u pásů a zvýšenou nosnost u nákupního košíku, který je zároveň i uzavíratelný.

Případně Easywalker Jimmey, který má úplný rovný leh. Není korýtkového typu. Je to kočárek, který má všechno. Podrobně jsem ho popsala v krátkém článku, který si můžeš přečíst. Stává se stejně oblíbeným a populárním u maminek jako Fox 3 či Day+.

Je už jen na tobě, pro který z nich se rozhodneš. Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka