Je prostornější kočárek Cybex Talos S Lux, Muuvo Quick 2.0 nebo Muuvo Quick 3.0?

Zodpovězené
4. bře 2022

Ahoj,

líbí se mi tři kočárky: Cybex Talos S Lux, Muuvo Quick 2.0 a Muuvo Quick 3.0.

Který z těchto kočárků je prostornější, větší a delší?

Je Cybex Talos S Lux velmi těžký?

Děkuji

Ahoj,

nejprostornější z nich je Cybex Talos S Lux, ale zároveň je nejtěžší (14,2 kg), takže pokud budeš kočárek často skládat, tak Tě jeho váha může omezovat. Co se týče jízdních vlastností, tak se s ním manipuluje snadno, ale pro někoho může být tvrdší.

Muuvo Quick 3.0 nabízí výrazně nižší váhu (10,6 kg), ale za to je o něco méně prostornější.

Rozhodovala bych se podle terénu, kam s kočárkem plánuješ jezdit, zda hodně cestuješ a budeš muset kočárek skládat. Pokud převládá městský terén a upřednostníš nižší hmotnost před většími rozměry, tak bych šla do Muuvo Quick 3.0. Pokud budeš vyrážet spíše do většího terénu, který chceš pohodlně projet a nevadí Ti těžší a méně skladný kočárek, tak dobrou volbou bude Cybex Talos S Lux

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie