Je retro kočárek Kunert Romantic Classic 2022 vhodný i na zimu?

Zodpovězené
7. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Kunert Romantic Classic 2022.

Je to vhodný kočárek pro zimní dítě?

Je dostatečně velký a praktický?

Je i jiný kočárek, který mi můžeš poradit?

Chtěli bychom kočárek s velkými koly. Musí být vhodný pro zimní dítě a abych ho nemusela měnit. Musí mít vhodnou i sportovní část, cena do 10 000 Kč.

Je možné koupit samostatně vajíčko?

Bude pasovat na konstrukci kočárku?

Děkuji

Ahoj,

ano, je vhodný i pro zimní miminko. Kunert Romantic patří mezi ty prostornější kočárky a dá se zakoupit i jako samostatný hluboký kočárek, což je velmi praktické a rozhodně to doporučuji! 🙂 Díky jeho kolům a konstrukci není tak skladný, což Ti může u jeho sporťáku časem nevyhovovat, ať už kvůli častějšímu cestování nebo skládání do auta. Nevýhodou je jeho vyšší hmotnost (16,7 kg) a limitující nosnost (15 kg), což je ale všeobecný problém většiny polských kočárků, maminky je brzy mění za jiné. Proto doporučuji kupovat hluboký a sportovní kočárek zvlášť a mít tak sporťák, který bude opravdu maximálně vyhovovat všem Tvým požadavkům.

Ke kočárku doporučuji koupit vajíčko značky Cybex, kterou připojíš na konstrukci pomocí příslušných adaptérů.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie