Je součástí kočárku Moon No. One 2 i nánožník na sportovní část?

Zodpovězené
25. srp 2022

Dobrý den,

koupili jsme kočárek Moon No ONE 2.0, ale ještě ho nemáme doma.

Je ke kočárku přibalen i nánožník na sportovní část?

Pasují na tento kočárek také nánožníky značky Pinkie?

Ty máme po starším dítěti.

Děkuji

Ahoj,

součástí základní výbavy kočárku Moon No ONE 2.0 nánožník na sportovní část není.

Záleží však na prodejci, který jej prodává. Protože nyní mnozí prodejci nabízejí speciální akce. V nich dávají ke kočárku různé příslušenství, jako například pláštěnku + druhou sadu nafukovacích kol do terénu.

Co se týká Pinke nánožníku, tak nevím, který přesně máš. Proto Ti nemůžu odpovědět na Tvou otázku. Tyto nánožníky bývají různé, jsou univerzální, nepadavé, nebo jsou určeny pro více modelů najednou. Takže možná Ti sedne.

Možná Ti pomůže odpověď na podobnou otázku, na kterou jsem nedávno odpověděla. Zkus si ji přečíst.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka