Je sportovní kočárek Petite&Mars Royal vhodný i pro vyšší rodiče?

Zodpovězené
18. kvě 2022

Ahoj,

prohlížela jsem si kočárek Petite&Mars Royal a velmi mě zaujal i Mast Swiss Design M4.

Je dost vysoký i pro vyšší rodiče?

Zdá se mi dost prostorné a hlavně dost dlouhé. Nás syn je dlouhý na to, že má 9 měsíců. Na Petite&Mars Royal mi přijde ta síťka vzadu moc krátká a nemá výhledové okénko hned na vrchu, ale až po otevření celé stříšky. Líbí se mi na nich i to, že nejsou těžké.

Jsou vhodné i na vesnici, kde nejsou ty cesty až tak rovné?

Zvládnou tyto kočárky i sníh?

Nebo mi poradíš něco jiného?

Děkuji za odpověď

Ahoj,

Mast Swiss Design M4 jsem bohužel osobně neviděla, tak se mi z fotek a dostupných informací hůře soudí jak je na tom s kvalitou, ale nevypadá vůbec špatně! 🙂. Do naší Kočárkopedie ho přidáme co nejdříve.

Oproti Petite&Mars Royal má o trochu větší kola, je vyšší i lehčí, takže by se mohl ovládat dobře. Oba mají dostatečné rozměry i pro větší dítě a zvládnou bez obav lehčí terén, i když to jsou spíše městské modely. Nastavitelná rukojeť jde nastavit poměrně vysoko, tak jsou vhodné i pro vyšší rodiče.

O něco prostornějším kočárkem je Petite&Mars Street+ RWS, ale má už skoro 11 kg. To už se skoro vyplatí vzít variantu s nafukovacími koly (Street+ Air), který má necelých 12 kg a je z nich nejvhodnější do zhoršeného terénu a do přírody.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie