Je TFK Joggster Adventure 2019 vhodný kočárek do přírody?

9. kvě 2019
Dobrý den,

nemáte zkušenosti s kočárkem TFK Joggster Adventure 2019? Bydlíme ve městě a každý víkend jezdíme do přírody - tím pádem sháníme kočárek, kterým se dá projet vše 😊 a je prostorný. Známý nám ho rozmlouvají kvůli tomu, že je to tříkolka.

Mohu poprosit o názor a zkušenosti? A třeba i doporučení jiné značky.

Děkuji Denisa
Ahoj,

TFK Joggster Adventure je robustní, kvalitní kočárek se super ovladatelností a spoustou pohodlí a prostoru pro děťátko. Velká kola, odpružení a ruční brzda se postarají o super jízdu v každých podmínkách - celkově, opravdu dobrá volba, v nových ročnících s krásnými melange potahy. Největší slabinou tohoto modelu, pokud nepočítám neotočné sedadlo, se kterým musíš být sžít, je asi stříška - je kratičká. Proto aktuálně vychází nový Joggster Advetnture 2, kde je k stříšce přidán velký sluneční kšilt. Pokud i náhodou mluvila o tomto modelu, tomu už téměř nic nechybí - jen vyšší váha je možná maličkost, kterou všal tento typ kočárku tak jaksi potřebuje.

Co se celkově tříkolek týče, určitě jsou do přírody výbornou volbou. Těžiště je pro dobrou ovladatelnost jiné - lepší, funguje i se zaaretováným kolečkem v případě opravdu náročných podmínek, tedy mnohem vhodnější. Všimni si také, že všechny běžecké kočárky jsou také dělány pouze v tříkolové verzi, protože jejich ovládání se jednoduše nic nevyrovná. Určitě si tříkolku, pokud ty sama nemáš proti ní výhrady, nenech vymluvit - je to správná volba.

Pokud by si přece jen čtyřkolku, jednoznačně Britax Go Big2, nebo možná Jané Crosswalk či kočárky značky Emmaljunga. Z tříkolek zase na inspiraci vzpomenu Mountain Buggy Terrain V3.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli