Je trojkombinace kočárku Cybex Balios S Lux bezpečná?

Zodpovězené
19. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se zeptat na kočárek Cybex Balios S Lux. Je to kombinace 3v1 a jde mi hlavně o vajíček. Nikde neumím najít jaký model vajíčka to je.

Je to naše první miminko a četla jsem, že trojkombinace nebývají moc bezpečné a vhodné.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

toto tvrzení se týká jen trojkombinací, které mají v setu nekvalitní vajíčka, proto většinou doporučuji zakoupit jen dvoukombinaci a vajíčko pořídit zvlášť. Naštěstí je čím dál více trojkombinací, které kvalitní a bezpečné vajíčko obsahují, nejčastěji je to značka Cybex, což je případ právě trojkombinace Cybex Balios S Lux 🙂. Nejčastěji bývá v tomto setu vajíčko Cybex Aton 5 nebo Cybex Aton B2 i-size, obě splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy, takže se není čeho bát.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie