Je vyrovnávací klínek X-Lander X-Rest vhodný i do kočárku Bugaboo Fox 2?

Zodpovězené
28. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně vyrovnávacího klínku.

Je vyrovnávací klínek X-Lander X-Rest vhodný i do kočárku Bugaboo Fox 2?

9měsíční dcerku, která ještě samostatně nesedí, jsem dala do sportovní části Bugaboo Fox. Je zvědavá a nohy se jí dotýkaly už kraje hluboké korby. Problém je, že se vozí hlavně přes spánek.

Jak bude spát v poloze s nohama nahoru?

Děkuji

Ahoj,

ano, klínek je univerzální a sedí do všech kočárků s korýtkovým sezení, tedy i do Bugaboo Fox 2.

Korýtkové sezení krásně vyplní a vznikne skoro rovina. Miminko tak bude mít mnohem větší pohodlí při spánku a nebude mít nožky tak zvednuté nahoru.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie