Je X-lander x-double praktický na zimu?

Zodpovězené
15. dub 2022

Dobrý den,

máte prosím zkušenosti s tím, zda se do kočárku X-lander x-double, konkrétně do korbičky (X-nest), vejde třeba půlroční dítě v zimě - tj. s kombinézou i fusakem? Nebo je tento kočárek nepraktický na zimu?

Děkuji za odpověď.

Ahoj,

vnitřní rozměry korby jsou 75 x 27 cm, což není moc, ale to je všeobecně problém všech dvojkočárků. Pokud jste s partnerem vysocí, tak je předpoklad, že i dítě bude velké a do korby se skutečně nevejde s fusakem. Naštěstí má X-lander X-double možnost úplného lehu, takže nebude problém dát ještě nesedící dítě do sporťáku.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie