Joie Versatrax nebo Moon Resea S? Jaký cenově dostupný kombinovaný kočárek na méně náročný vesnický terén?

Zodpovězené
21. zář 2020

Dobrý den,

potřebuji kočárek na vesnici. Nebudeme chodit ve velkém terénu, maximálně vyšlapaná polňačka nebo štěrková cesta. Jelikož první dcera nebyla kočárková, nechceme u druhého kočárku moc investovat, kdyby druhé dítě bylo to samé.

Rozhodují se mezi Joie Versatrax a Moon Resea S.

Který byste doporučila, prosím?

Děkuji

Ahoj!

Na terén, který popisuješ, a méně náročné no pořád vesnické využívání, já osobně doporučím asi spíše Joie Versatrax. Přijde mi, že na vesnici se hodí pro větší, pěnou plněné pneumatiky, spíše. Kromě toho má delší, prostornější sportovní sedadlo, tak s ním vydržíte déle.

Joie Versatrax

Moon ReSea S není špatný kočárek, ale je celkově menší a tvrdší, tak proto bych asi spíš upřednostnila Joie.

Moon ReSea S

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.