Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Joolz Hub a Cybex Mios. Který z těchto kočárků bys mi doporučila do města?

Zodpovězené
9. bře 2021

Ahoj,

chtěla bych kočárek do města, skladný, aby prošel uličky v obchodě, nebyla to prostě obrovská kráva, ale aby byl odpružený a dítěti byl pohodlný.

Který z těchto kočárků bys mi doporučila? Případně nějaký jiný typ?

Děkuji

Ahoj, 🙂

děkuji za Tvůj dotaz. 😉

Oba dva kočárky, které zmiňuješ, splňují téměř vše, co jsi napsala - jsou do města jako dělané, skladné, projdeš s nimi úzké uličky (nejsou to žádné obrovské krávy 😉).

Co se týká kočárku Joolz Hub - perfektní výběr. Tento kočárek je designově nádherný, má šest pozic od úplného ledu do úplného sedu, což je pro dítko fakt perfektní, protože ze zkušenosti vím, že je někdy složité dítko usadit pohodlně, nehledě na to, že velké procento kočárků nemá úplný leh a prcek se nevyspí pohodlně, ale tohle se Ti s Joolzem nestane. Má velká kola, se kterými se cestuje skvěle i jednou rukou - opravdu dobře ovladatelný. Navíc má luxusně velký koš, což já osobně považuji za základ.

Kočárek Cybex Mios - krásný kočárek, pohodlný, skvěle se s ním cestuje, skladný, velký košík. Já sice nejsem zastáncem malých koleček - u kočárku (i třeba jen do města) vyžaduji, aby zadní kolečka byla větší než přední, protože je to zpravidla záruka kvalitní jízdy i po nerovném terénu, se kterým se i ve města setkáváme (kočičí hlavy atd.). Ale tento kočárek je v tomhle v pohodě, není drncavý - stejně jako Joolz jde ovládat "jedním prstem". Navíc je taky designově krásný.

Osobně bych Ti ještě doporučila kouknout na kočárek Bugaboo Bee6. Kdybych si dneska kupovala kočárek do města, chtěla bych právě tento. Vypíchla bych u něj především to, že se od ostatních odlišuje většími koly než bývají průměrná kola u městských kočárků (mají 17 cm) a jsou více odolná proti propíchnutí. Disponuje pokročilým odpružením a má vysoce kvalitní tlumicí mechanismus - což jsi v rámci svého dotazu uvedla jako jeden z požadavků.

Všechny tři kočárky jsou bomba. Kdybych je měla seřadit podle svých zkušeností a projížděk, tak bych na první místo zvolila Bugaboo, pak Joolz a nakonec Cybex. Nevím, jaký máš cenový strop, protože například Bugaboo je dražší kousek, ale vůbec bych se nebála do něj zainvestovat. Pak nebudeš mít problém ho prodat, protože tyhle kočárky si drží dobrou cenu i po letech - je to záruka kvality. 🙂

Kdybys měla ještě nějaké doplňující otázky, neváhej se na mě obrátit. 😉

Měj se moc hezky.🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz