Jsou dostupné adaptéry na kočárek Kinderkraft a Cybex vajíčko?

Zodpovězené
24. črc 2023

Ahoj,

koupili jsme koček Kinderkraft Everyday. Vajíčko do auta bych chtěla Cybex Q – polohovatelné.

Existují adaptéry, abych mohla na konstrukci kočárku dát vajíčko?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem na podobnou otázku odpověděla:

Originální univerzální adaptéry ke kočárku Kinderkraft Everyday, pro spojení s více autosedačkami známých značek, se zakupují spolu s kočárkem. Tvoří součást základního příslušenství, které ke kočárku dostáváš.

Samostatné adaptéry nelze zakoupit. Zkus napsat výrobci nebo řeš koupi přes e-shop, který nabízí zároveň i servis kočárků značky Kinderkraft.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka